Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 00:15
Dom z papier sezon 5
40360V

Dom z Papieru z 5. sezonem! Historia dobiegnie końca już w nadchodzących odcinkach

Netflix zapowiedział właśnie oficjalnie piąty sezon niezwykle głośnego serialu o wyjątkowo charakterystycznej grupie złodziei. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że zakończy on wszystkie przygody. 

"Dom z papieru" to bez wątpienia jeden z największych seriali na platformie Netflix. Każdy kolejny sezon przyciąga przed ekrany dziesiątki tysięcy widzów. Czwarta pula odcinków zadebiutowała w kwietniu tego roku i pomimo kilku niedociągnięć, ogólne przyjęcie było raczej pozytywne. Warto przypomnieć, że kilka dni temu przygotowano listę dziesięciu ciekawostek dla największych fanów, o których nawet oni mogli nie wiedzieć. 

Teraz natomiast pojawiła się informacja, która te same osoby powinna ucieszyć jeszcze bardziej. Netflix potwierdził oficjalnie, że powstaje piąty sezon "La Casa de Paper" i co więcej - będzie ostatnią odsłoną przygód charakternych, hiszpańskich złodziei. Produkcja ma wystartować już w poniedziałek, w Danii, a następnie przenieść się do Hiszpanii oraz Portugalii. 

Jakby tego było mało, wiemy już, że do obsady aktorskiej dołączy dwóch znanych aktorów, którymi są Miguel Angel Silvestre i Patrick Criado. Tego pierwszego powinni kojarzyć zwłaszcza fani serialu "Sense8". Na ten moment nie wiadomo jednak, jak dużą rolę odegrają w nadchodzącej produkcji. Pozostaje czekać na pierwsze zwiastuny oraz oficjalne ogłoszenie daty premiery na Netflix! 

Dom z papieru 5

Źródło: https://ew.com/tv/netflix-money-heist-fifth-final-season-new-cast/

Tagi: 5. sezon Dom z papieru La Casa de papel Netflix