DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online trafią na PS5 i Xboksa Series X

Gry
1148V
DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online trafią na PS5 i Xboksa Series X
Wojciech Gruszczyk | 06.08.2020, 16:34

Bethesda nie zapomina o nowej generacji i właśnie zapowiedziano nowe wersje dwóch gier DOOM Eternal i The Elder Scrolls Online zadebiutują na PlayStation 5 i Xboksie Series X. Posiadacze produkcji mogą  liczyć na darmowe aktualizacje.

Bethesda już na The Future of Gaming zapowiedziała pierwsze gry na nową generację, ale nie możemy zapomnieć, że studio ma w swoim katalogu wiele udanych produkcji, które debiutowały w ostatnim czasie lub są wciąż wspierane.

Do takich gier należą DOOM Eternal oraz The Elder Scrolls Online i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie nowych wersji. Deweloperzy pracują, by obie gry były dostępne na PlayStation 5 i Xboksie Series X dzięki Wstecznej Kompatybilności już w dniach premier obu platform. Gracze mogą liczyć na bezpłatne aktualizacje.

„W nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy udostępniać więcej informacji o The Elder Scrolls Online i DOOM Eternal na Xbox Series X i PlayStation 5, w tym spodziewane okna premierowe i listę usprawnień.”

Twórcy chcą zapewnić ulepszenia, więc najwidoczniej wykorzystają moc nowej generacji... Może otrzymamy szaleństwo w 120 klatkach na sekundę w DOOM Eternal? Za takie przyjemności to ja mogę nawet zapłacić.

Bethesda potwierdza również, że przygląda się swojemu katalogowi, by zapewnić kolejne gry na PlayStation 5 i Xboksa Series X:

„Choć póki co nie mamy jeszcze informacji o pozostałym katalogu naszych tytułów, możemy zapewnić, że robimy wszystko, aby dostarczyć bezpłatne aktualizacje dla posiadaczy istniejących tytułów Bethesdy, które przeniesiemy na następną generację konsol.”

To jak będzie Skyrim? ;) Już od jutra możecie wpaść na naszą stronę, ponieważ będziemy przedstawiać materiały z QuakeCon At Home. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia.

Źródło: Informacja prasowa: Bethesda

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper