Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2020 11:21
Bethesda DOOM QuakeCon
329V

QuakeCon 2020 jako cyfrowe wydarzenie. Bethesda szykuje niespodzianki

Bethesda wciąż nie zaprosiła graczy na wydarzenie, podczas którego moglibyśmy zobaczyć nowe produkcje przygotowywane przez studia producenta i wydawcy, jednak gracze mogą ostrzyć zęby na QuakeCon at Home. Pokaz odbędzie się na początku sierpnia.

Bethesda potwierdziła, że w czerwcu nie zorganizuje spotkania dla graczy w formie cyfrowego wydarzenia. Zamiast tego część tytułów studia było prezentowanych podczas The Future of Gaming – co więcej, Sony zagwarantowało sobie czasową ekskluzywność na niektóre gry produkowane przez wewnętrzne studia Bethesdy.

Gigant branży nie planuje zostawić entuzjastów swoich produkcji bez niczego – otrzymaliśmy szczegóły QuakeCon at Home. Ze względu na ograniczone możliwości realizacji wydarzenia w klasycznej formie, zorganizowany zostanie cykl pokazów, które odbędą się w dniach 7-9 sierpnia. Organizatorzy zapewnią turnieje, zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne oraz „kilka zabawnych sekretów”.

Najpewniej nie możemy oczekiwać gier pokroju Starfield, ale może zostanie przedstawiony chociażby jeden tytuł, który trafiłby w gust  sympatyków sieciowego strzelania? Quake Champions wciąż znajduje się w programie Wczesnego Dostępu.

Źródło: Twitter: QuakeCon

Tagi: Quake QuakeCon QuakeCon 2020