Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 16:32
Project CARS 3 Slightly Mad Studios
911V

Project CARS 3 z karierą na ponad 40 godzin. Twórcy zapowiadają zmiany, pokazują zwiastun i gameplay

Project CARS 3 przyjedzie już pod koniec miesiąca, więc Slightly Mad Studios postanowiło zaprezentować nowe materiały z gry. Twórcy zdradzili także szereg nowości, które trafią do produkcji zmierzającej na trzy platformy.

Slightly Mad Studios przygotowuje się do dwóch premier w sierpniu (sprawdźcie nasz kalendarz), ale to Project CARS 3 wydaje się zdecydowanie ciekawszą produkcją. Kris Pope (główny designer) na blogu PlayStation przedstawił nowe szczegóły gry.

W Project CARS 3 ponownie otrzymamy możliwość zdobywania punktów doświadczenia dla kierowcy – jeden progres we wszystkich trybach (przykładowo: kariera, multiplayer, Breakout), a zdobyte poziomy pozwolą odblokować nowe samochody. Auta będziemy kupować za ciężko zarobione kredyty, a waluta wpłynie na nasze konto za ukończone wyścigi. Im mniej asyst włączymy, tym możemy liczyć na większą wypłatę.

Twórcy zapowiedzieli przebudowaną karierę, która zawiera 192 wydarzenia i ukończenie rozgrywki zajmie graczom ponad 40 godzin. Fani gatunku kupią wiele samochodów, ulepszą maszyny i będą zdobywać kolejne puchary.

W pozycji pojawią się także nowe warianty rozgrywki, a dzięki systemowi Rivals będziemy uczestniczyć w codziennych, tygodniowych oraz miesięcznych wyzwaniach dla całej społeczności. Poniżej sprawdzicie nowy zwiastun, kolejny gameplay, a z tego miejsca zapraszam również na nasze wrażenia z gry.

Dzisiaj możemy również potwierdzić, że gra ukaże się także w Edycji Deluxe i będzie, tak jak wersja gry na komputery osobiste, dostępna w dystrybucji cyfrowej. Edycja Deluxe pozwoli rozpocząć zabawę na 3 dni przed premierą (25 sierpnia) oraz zapewni dostęp do zawartości Przepustki Sezonowej, zawierającej 4 dodatki.

Jeśli zamówicie Project CARS 3 przed debiutem, to zgarniecie Pakiet Zapłonowy, który zawiera:

  • 10 unikalnych malowań samochodu
  • 20 naklejek
  • 2 ozdabiające wzory
  • 2 modele felg
  • 2 modele opon
  • 4 tablice rejestracyjne
  • 4 numery wyścigowe
  • 2 nowe postacie (męska i żeńska) z różnymi strojami i wzorami kasków

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/03/creating-a-new-player-progression-system-for-project-cars-3

Tagi: Bandai Namco Project CARS 3 Slightly Mad Studios