Iza Łęcka Iza Łęcka 06.08.2020 10:07
Call of Duty 2020
813V

Call Of Duty: Warzone może wkrótce zapowiedzieć Call of Duty 2020. Twórcy opublikowali zajawkę

Gracze Call Of Duty: Warzone mogą właśnie sprawdzać nową aktualizację. W tytule Battle Royale doszło do drobnego odświeżenia kontraktów, jednocześnie deweloperzy aktywowali klawiatury.

W tym tygodniu Activision potwierdziło niesamowite wyniki Call of Duty: Warzone oraz jedną z plotek dotyczących najnowszej odsłony serii. To produkcja Battle Royale może zapowiedzieć nadciągające Call of Duty i wiele na to wskazuje, że ów scenariusz za niedługo się spełni.

Infinity Ward właśnie opublikowało małą aktualizację do Call of Duty: Warzone, a wśród szczegółów, oprócz pewnych modyfikacji w kontraktach, dostrzec można tajemniczą aktywację klawiatur. David Mickner (projektant trybu multiplayer i współtwórca Gunfight) opublikował dający do myślenia teaser:

Według jednej z plotek, w Call of Duty: Warzone doczekamy się zapowiedzi Call of Duty Black Ops Cold War. Gracze w bunkrach odkryją bombę atomową, która po aktywacji wysadzi mapę i zapoczątkuje nową odsłonę Call of Duty. Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce.

Sympatycy strzelania powinni śledzić dzisiejsze State of Play, gdyż zgodnie z niektórymi przypuszczeniami oraz teoriami, dzisiaj możemy otrzymać pierwszy teaser Call of Duty 2020.

Źródło: Twitter: DavidMickner

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward