Zamówienia PS5 nie ruszą w najbliższym czasie. Sony chce mówić o „specjalnych wydaniach PlayStation 5”

News
3869V
Zamówienia PS5 nie ruszą w najbliższym czasie. Sony chce mówić o „specjalnych wydaniach PlayStation 5”
Wojciech Gruszczyk | 17.07.2020, 18:49

Nie możemy liczyć na szybkie uruchomienie zamówień przedpremierowych na PS5. Sony nie zamierza zaskoczyć graczy i każdy ma mieć szansę na zamówienie sprzętu. Japoński producent chce porozmawiać ze społecznością o różnych wersjach PlayStation 5.

Geoff Keighley nie tylko zaprezentował kontroler PlayStation 5, ale organizator Summer Game Fest miał także okazję porozmawiać z Ericiem Lempelem (szefem marketingu PlayStation) i podczas dyskusji zostały poruszone dwa tematy.

Nie możemy liczyć na zaskakujące uruchomienie zamówień przedpremierowych. Sony chce dać graczom znać, że mogą już zamówić PlayStation 5 i choć Lempel nie powiedział tego wprost, to możemy spodziewać się imprezy, podczas której firma zdradzi kolejne szczegóły PlayStation 5 i zaprosi graczy do kupowania sprzętu.

Jest to dobra wiadomość z jednego powodu: nie musimy obawiać się, że akurat gdy będziemy ogrywać produkcję, to gdzieś w tle pojawią się zamówienia i nie otrzymamy szansy, by kupić PlayStation 5. Możemy podejrzewać, że szczegóły zostaną ujawnione w trakcie kolejnej imprezy – według plotek State of Play odbędzie się w sierpniu.

A co z czarnym PlayStation 5? Tutaj także nie otrzymaliśmy konkretów, ale firma chce rozmawiać z graczami na temat specjalnych wersji PS5. Obstawiam, że te szczegóły zostaną ujawnione wraz z informacjami o zamówieniach oraz cenie next-genowego PlayStation.

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper