Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 19:44
Call of Duty: Rozwala
1712V

Call of Duty: Warzone z wieloma nowościami. 5. sezon w szczegółach

Infinity Ward potwierdziło listę nowości przygotowanych dla graczy w 5. sezonie rozgrywek Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Gracze mogą liczyć na odświeżony Werdańsk, nowe mapy do trybu sieciowego oraz kolejnych operatorów.

Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare otrzyma już jutro nową zawartość za sprawą 5. sezonu rozgrywek. Twórcy potwierdzają, że gracze mogą liczyć na „największe jak dotąd dodatki do mapy Warzone”, które zostały zapowiedziane za sprawą wczorajszego zwiastuna. Teraz jednak otrzymaliśmy pełną listę nowości.

„Gdy chaos w Werdańsku przybiera na sile, a zawarty sojusz grozi rozłamem, w trwającym konflikcie ujawnia się nowa siła. Grupa Shadow Company robi wybuchowo pamiętne wejście do świata Modern Warfare, wkraczając ze stylem, by pokazać się światu oraz wesprzeć Sojusz, mimo że drużyna ogniowa kompanii operuje, zdawałoby się, niezależnie, uznając tylko swoje własne zasady.„

Infografika potwierdza, że już na początku sezonu w Werdańsku pojawi się pociąg a stadion zostanie otwarty. To jednak nie koniec nowości w Battle Royale, ponieważ autorzy zaproponują Mini Royale (mniejsza liczba graczy), wrzucą mapy Juggernauty oraz zaproponują świeże wyzwania. Gracze sprawdzą cztery nowe mapy w Call of Duty: Modern Warfare, a dodatkowo deweloperzy zaproponują nowy tryb – Search and Destroy Double Down. Na serwerach pojawią się także kolejne lokacje.

Do gry trafi także Lerch, jednak warto zwrócić uwagę, że jest to jeden z dwóch nowych operatorów – kolejny nazwany Velikan będzie dostępny w kolejnych tygodniach. Do gry trafią także nowe tryby do trybu multiplayer (Modern Warfare) oraz Battle Royale (Warzone). Nie brakuje głosów, że "mid season event" wprowadzi graczy w Call of Duty 2020.

Sprawdźcie grafikę zapowiadającą nowości oraz zobaczcie polską wersję zwiastuna.

Call of Duty Warzone Modern Warfare 5 sezon nowości

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward