Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 10:30
Call of Duty: Black Ops Cold War logo i tytuł
1066V

Call of Duty 2020 to jednak Call of Duty: Black Ops Cold War. Materiał promocyjny Doritos zdradza logo

Wygląda na to, że właśnie potwierdziły się doniesienia z ostatnich tygodni. Kolejne źródło zdradziło tytuł tegorocznej odsłony serii Call of Duty. 

Przewidywania odnośnie do każdej kolejnej odsłony serii Call of Duty rokrocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Fani cyklu strzelanin do momentu oficjalnego ogłoszenia próbują dochodzić do tego, co tym razem będzie motywem przewodnim. 

W ostatnich tygodniach pojawiło się sporo informacji, które mogły potwierdzać, że odsłona, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku, będzie miała miejsce podczas Zimnej Wojny. Ostatnio okazało się, że premiera jest coraz bliżej, a przy tym udało się dokopać do pierwszych wiadomości związanych z kampanią oraz trybami gry

Teraz, za sprawą reklamy chipsów Doritos, dostaliśmy potwierdzenie tego, że gra rzeczywiście będzie nosić tytuł "Call of Duty: Black Ops Cold War", a przy okazji mogliśmy zobaczyć prawdopodobnie oficjalne logo. Jak możemy przeczytać na zamieszczonym materiale promocyjnym, każda paczka daje szansę na wygranie podwójnego XP przez rok, a kody będzie można wpisywać do 31 stycznia. 

Jeśli jednak kampania marketingowa jest już na tak zaawansowanym etapie, należy spodziewać się, że już niedługo rzeczywiście otrzymamy oficjalne potwierdzenie nowej części serii. 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/cod-2020-will-be-called-call-of-duty-black-ops-cold-war-according-to-latest-leak/

Tagi: call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Cold War The Red Door