Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 19:14
Logitech G szykuje next-genową kierownicę
1301V

Logitech G szykuje next-genową kierownicę? Firma opublikowała zajawki

Logitech G zaprezentował dwie zajawki, które powinny rozgrzać graczy wyczekujących na nowe Gran Turismo oraz kolejną odsłonę Forzy. Firma szykuje nową kierownice i jeszcze w tym tygodniu urządzenie zostanie ujawnione.

Sony wczoraj potwierdziło wsparcie części urządzeń z PS4 na PS5, a Microsoft już wcześniej zapowiedział, że zamierza zapewnić graczom pełne wsparcie sprzętów pomiędzy generacjami. Mimo to producenci nie zwalniają i Logitech już jutro przedstawi nową kierownicę.

Korporacja zaprezentowała w ostatnich dniach dwie zajawki, które potwierdzają nadejście nowego „koła”. Urządzenie zostanie zaprezentowane jutro i biorąc pod uwagę sytuację na rynku gier wyścigowych – Logitech powinien zaprezentować sprzęt przeznaczony dla między innymi next-genowych konsol.

Logitech w ostatnich dniach zapowiedział między innymi specjalny fotel dla graczy, ale szczerze mówiąc odnoszę wrażenie, że nowa kierownica może okazać się prawdziwym hitem. Wielu potencjalnych nabywców PlayStation 5 i Xboksa Series X może zdecydować się na nowy sprzęt, by jeszcze bardziej poprawić swoje doświadczenia w nowych odsłonach Gran Turismo i Forzy.

Źródło: Twitter: LogitechG

Tagi: Logitech Logitech G playstation 5 ps5 xbox series x xsx