Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 16:57
Herman Miller x Logitech G Embody Gaming Chair
1209V

Logitech G ujawnił bardzo drogi fotel dla graczy. Propozycja za ponad 5700 zł

Wygoda podczas rozgrywki jest niezwykle istotna, więc Logitech postanowił nawiązać współpracę z firmą Herman Miller, by zadbać o specjalny fotel dla graczy. Propozycja wygląda ciekawie, ale kosztuje naprawdę sporo.

Logitech w ostatnich miesiącach ujawnił między innymi klawiaturę z wymiennymi przełącznikami czy też headset dla fanów Battle Royale, ale tym razem korporacja zaskoczyła zupełnie inną propozycją. Firma dzięki współpracy z Herman Miller oferuje gamingowy fotel, który charakteryzuje się „popartą naukową ergonomią” oraz chłodzeniem.

Inżynierowie zapewniają, że gracze dzięki Herman Miller x Logitech G Embody Gaming Chair nie muszą się martwić o kręgosłup – niezależnie od przyjętej pozy podczas rozgrywki. Firma wykorzystuje także nowoczesną piankę, która utrzymuje chłód. Według przedstawionych informacji fotel zmniejsza wzrost ciśnienia i zachęca do zdrowego ruchu.

Model został pierwotnie zaprojektowany we współpracy z ponad 30 lekarzami i doktorami z dziedziny biomechaniki, wzroku, fizykoterapii i ergonomii, a teraz Herman Miller postanowiło dopracować technologię i zaproponować wspólnie z Logitechem specjalny model.

Propozycja umożliwia szeroką regulację (ramiona, plecy, głębokość siedziska, wysokość), ale oczywiście takie przyjemności kosztują: 1495 dolarów (około 5755 zł) odstraszy wielu graczy.

Źródło: https://store.hermanmiller.com/gaming/herman-miller-x-logitech-g-embody-gaming-chair/2517590.html?lang=en_US

Tagi: fotel gamingowy Herman Miller Logitech Logitech g