Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2020 07:35
The Boys 2 bohaterowie
904V

The Boys 2 na zwiastunie. Amazon powraca z emocjonującą historią superbohaterów

Amazon ponownie zaoferuje swoim widzom historię grupy specjalnej powołanej do kontroli niesfornych superbohaterów. Drugi sezon „The Boys” otrzymał nowy zwiastun. Czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach?

„The Boys” to niewątpliwie jedna z najlepiej przyjętych przez widzów produkcji dostępnych na Amazon Prime Video – naszemu naczelnemu serial poświęcony nowej wizji superbohaterskiego życia również przypadł do gustu. Dzięki entuzjastycznemu odbiorowi, stworzenie drugiego sezonu nie tylko pochłonęło znacznie więcej czasu i nakładu pracy ekipy filmowej, ale skupi się na dokładniejszym przedstawieniu bohaterów, których poznaliśmy w trakcie pierwszych ośmiu odcinków.

„The Boys 2” nadciągną już 4 września. Na szczęście blokady związane z globalną pandemią nie opóźniły realizacji projektu i już w maju twórcy byli na ostatniej prostej do zakończenia prac. Czego możemy spodziewać się w nowym sezonie? Zdecydowanie większych emocji. Jak potwierdził showrunner Eric Kripke, kilka sekwencji oraz scen akcji zostało znacznie rozbudowanych, a aktorzy głębiej wniknęli w przedstawienie swoich bohaterów, ukazując ich przeżycia.

W oczekiwaniu na wrześniową premierę – sprawdźcie recenzje innych seriali dostępnych na Amazon Prime Video: "Terror: Dzień hańby" oraz "Fleabag".

Źródło: YouTube.com + https://collider.com/the-boys-season-2-details-eric-kripke-interview/

Tagi: amazon prime video the boys 2 the boys sezon 2 zwiastun