Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 17:52
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Edycja Kolekcjonerska
766V

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning w Polsce. Edycja Kolekcjonerska trafiła do sprzedaży

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning trafi na rynek już za miesiąc, więc gracze mogą szykować pieniądze na duży zestaw. Gra z figurką trafiła już do sprzedaży – pudełko pełne zawartości jest dostępne na trzech platformach.

O powrocie Kingdoms of Amalur informowaliśmy na przestrzeni dwóch miesięcy. Gra na początku wyciekła na Xbox Store, a później THQ Nordic zaprezentowało nową wersję tytułu. Premiera produkcji z dopiskiem Re-Reckoning odbędzie się 8 września, więc w Media Markt można już zamówić kolekcjonerkę, która została wyceniona na 429 zł.

Edycja Kolekcjonerska Kingdoms of Amalur Re-Reckoning

W specjalnym zestawie znajdziemy: grę, statuetkę (Alyn Shir: 20.8 cm wysokości, 18 cm szerokości), soundtrack na płycie, 5 grafik inspirowanych grą oraz breloczek. Czy warto wydać na cały zestaw ponad 400 zł? Fani na pewno nie będą narzekać.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning powróci w odświeżonej oprawie, a deweloperzy przygotują nawet nową zawartość, jednak na początku otrzymamy znaną historię. Możemy mieć jednocześnie nadzieję, że THQ Nordic będzie chciało rozwijać to fantastyczne IP dbając o zupełnie nowe przygody.

Źródło: https://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/kolekcjonerka-kingdoms-of-amalur-re-reckoning-w-przedsprzedazy-za-429-zl-w-media-markt/

Tagi: Kaiko Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning THQ Nordic