Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 15:21
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning PS4 XOne PC
1194V

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na zwiastunie. Gra otrzyma nowy dodatek – znamy datę premiery i kolekcjonerkę

Koch Media Poland przychodzi z kapitalnymi informacjami dla graczy wyczekujących na Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Znamy ostateczną datę premiery odświeżonej przygody, która powróci do graczy w dwóch wydaniach, a fani pierwowzoru mogą nawet szykować się na rozszerzenie.

O Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning informowaliśmy na początku czerwca, a teraz otrzymaliśmy pełną zapowiedź. Wydawca potwierdził nawet nową datę premiery – odświeżona przygoda zostanie wydana 8 września 2020 roku.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zostanie rozbudowane o nowy dodatek zatytułowany: „Fatesworn”. Gracze poznają zupełnie nową historię, ale niestety takie przyjemności zostaną zaprezentowane dopiero w przyszłym roku. Jednak warto zwrócić uwagę, że THQ Nordic po nabyciu IP chce je rozwijać, więc możemy mieć nadzieję, że to nie koniec pozytywnych informacji.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning będzie od początku dostępny w standardowym wydaniu lub Edycji Kolekcjonerskiej, która będzie zawierać: grę, dwudziestocentymetrową figurkę Alyn Shir, breloczek, 5 grafik inspirowanych grą oraz CD ze ścieżką dźwiękową. Premiera specjalnego pudełka również odbędzie się 8 września.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun oraz prezentację kolekcjonerki:

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Kaiko Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning THQ Nordic