Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 11:00
Halo Infinite darmowy multi
1148V

Halo Infinite z darmowym trybem multiplayer! Microsoft potwierdza wczorajsze informacje

Nadchodząca odsłona Halo to od momentu jej wielkiej prezentacji niezwykle głośny temat. Kolejna informacja bez wątpienia ucieszy wszystkich wyczekujących. 

Halo Infinite to gra, która wywołuje w ostatnim czasie bardzo burzliwe dyskusje. Część z nich dotyczy oczywiście oprawy graficznej, która, delikatnie mówiąc, nie zachwyciła. Wczoraj menadżer ds. społeczności z 343 Industries postanowił odnieść się do kontrowersyjnej kwestii

Podobnież pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że Halo Infinite ma zaoferować model darmowego trybu wieloosobowego. Informację przekazał sam Tom Warren z portalu The Verge, któremu nie można odmówić rzetelności. Gracze wydawali się zadowoleni, ale zapał studził fakt, że wciąż brak realnego potwierdzenia. 

I nie przyszło nam na nie bynajmniej długo czekać. Jeszcze wczoraj późnym wieczorem, na oficjalnym Twitterze serii Halo, pojawiło się potwierdzenie doniesień, jakby multiplayer miał być wydany w modelu free-to-play i wspierać 120 klatek na sekundę - oczywiście na konsoli Xbox Series X.

Warto tu jednak zaznaczyć, że bardziej sceptyczna część fanów zwraca uwagę na jeden problem, który może się pojawić - demonizowane lootbox'y. Twórcy zaznaczyli, że kolejne informacje pojawią się już wkrótce, więc pozostaje wyczekiwać takiej, która potwierdzi, tudzież zaprzeczy lękom graczy. 

Źródło: https://www.ppe.pl/news/148312/halo-infinite-z-multiplayerem-freetoplay-i-120-fps-wedlug-informacji-sklepu.html

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft