Halo Infinite z darmowym trybem multiplayer! Microsoft potwierdza wczorajsze informacje

News
1501V
Halo Infinite z darmowym trybem multiplayer! Microsoft potwierdza wczorajsze informacje
Kajetan Węsierski | 01.08.2020, 11:00

Nadchodząca odsłona Halo to od momentu jej wielkiej prezentacji niezwykle głośny temat. Kolejna informacja bez wątpienia ucieszy wszystkich wyczekujących. 

Halo Infinite to gra, która wywołuje w ostatnim czasie bardzo burzliwe dyskusje. Część z nich dotyczy oczywiście oprawy graficznej, która, delikatnie mówiąc, nie zachwyciła. Wczoraj menadżer ds. społeczności z 343 Industries postanowił odnieść się do kontrowersyjnej kwestii

Podobnież pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że Halo Infinite ma zaoferować model darmowego trybu wieloosobowego. Informację przekazał sam Tom Warren z portalu The Verge, któremu nie można odmówić rzetelności. Gracze wydawali się zadowoleni, ale zapał studził fakt, że wciąż brak realnego potwierdzenia. 

I nie przyszło nam na nie bynajmniej długo czekać. Jeszcze wczoraj późnym wieczorem, na oficjalnym Twitterze serii Halo, pojawiło się potwierdzenie doniesień, jakby multiplayer miał być wydany w modelu free-to-play i wspierać 120 klatek na sekundę - oczywiście na konsoli Xbox Series X.

Warto tu jednak zaznaczyć, że bardziej sceptyczna część fanów zwraca uwagę na jeden problem, który może się pojawić - demonizowane lootbox'y. Twórcy zaznaczyli, że kolejne informacje pojawią się już wkrótce, więc pozostaje wyczekiwać takiej, która potwierdzi, tudzież zaprzeczy lękom graczy. 

Źródło: https://www.ppe.pl/news/148312/halo-infinite-z-multiplayerem-freetoplay-i-120-fps-wedlug-informacji-sklepu.html

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper