Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 10:30
Diablo immortal nowy zwiastun
1189V

Diablo Immortal wciąż rozwijane. Nowy zwiastun prezentuje poprawione modele postaci

Choć od dłuższego czasu o mobilnej i niezwykle kontrowersyjnej odsłonie Diablo było bardzo cicho, z okazji ChinaJoy 2020 Blizzard postanowił podzielić się nieco tym, na jakim etapie rozwoju swoi ich projekt. 

Diablo Immortal od momentu zapowiedzi w 2018 roku nie ma łatwo. Fani oczekiwali wtedy zapowiedzi pełnoprawnej, czwartej odsłony serii, a dostali wersję na urządzenia mobilne. Niesmak był tak duży, że nawet rzeczywisty, mocny pokaz Diablo 4 nie zmył plamy z powierzchni Blizzarda. 

Nie może więc dziwić, że twórcy tak niechętnie pokazują jakiekolwiek nowe informacje na temat projektu - wszystkie bowiem spotykają się z dużą niechęcią, co tylko demotywuje do dalszego dzielenia się pracami. W lutym twórcy przekazali, że Diablo Immortal ma być "autentycznym i głębokim doświadczeniem" - nie muszę chyba pisać, jak zareagowała społeczność. 

Teraz jednak, z okazji ChinaJoy 2020, przedstawiono nowy zwiastun z gry. Warto wspomnieć, że jest to pierwszy materiał z gry od ponad 8 miesięcy! Na wideo można zaobserwować poprawione modele postaci i rzeczywiście kontury są bardziej wyostrzone i bardziej przypominają te z konsolowych wersji. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnych usprawnień będzie więcej, a gdy gra zadebiutuje, "wpadka" odejdzie w zapomnienie. 

Jeśli chodzi o datę premiery, wciąż wiemy tylko, że planowana jest jeszcze na ten rok

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/diablo-immortals-chinajoy-2020-trailer-showcases-improved-character-models/

Tagi: Blizzard Diablo Immortal NetEase