Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 10:30
Diablo 4 Barba
12845V

Diablo 4 na krwawej rozgrywce. Gameplay z testów pokazuje misje, rozwój bohatera, a także miasto

Barbarzyńca jest gwiazdą nowej rozgrywki z Diablo 4. Potężny wojownik przemierza kolejne tereny, walczy z napotkanymi stworami, wykorzystując przepełnione szałem zdolności. Trzeba przyznać, że w tytule Blizzarda panuje mroczna atmosfera.

Jeszcze przed zapowiedzią Diablo 4 pojawiło się kilka przecieków, według których najnowsza produkcja Blizzarda zaoferuje mroczną atmosferę Diablo 2, jednak gameplay zostanie uwspółcześniony, zapewniając dzięki temu odpowiednią dynamikę pojedynków.

Najnowsza rozgrywka potwierdza te słowa - na zamieszczonym poniżej materiale oprócz eksploracji poszczególnych lokacji, możemy prześledzić pojedynki z różnymi bestiami. Po wszystkich starciach miejscówki są przepełnione krwią, co dodaje grze brutalnego charakteru.

Zaprezentowany gameplay nie jest oficjalny i pochodzi prawdopodobnie z zamkniętych testów. Podczas odwiedzania miasta można dostrzec innych graczy, rozgrywka zdradza również rozwój postaci i pozwala spojrzeć na ekwipunek. Możemy mieć nadzieję, że deweloperzy już wkrótce pokażą nowy fragment rozgrywki, a może pokuszą się o zaproszenie graczy na publiczną betę.

Diablo 4 wciąż nie posiada ostatecznej daty premiery, jednakże możemy mieć nadzieję, że wszystkie szczegóły zostaną ujawnione wkrótce. Blizzard nie zorganizuje w tym roku BlizzConu, jednak gry studia mogą zostać pokazane podczas letnich imprez.

[Aktualizacja #1]

Otrzymaliśmy wiadomość, że gameplay może być fragmentem wcześniej zaprezentowanej rozgrywki. 

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/here-are-twenty-minutes-of-brand-new-gameplay-footage-from-diablo-4/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 4