Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.07.2020 14:05
halo infinite
1169V

Halo Infinite. „Jest jeszcze wiele do poprawy w kwestii grafiki” - oznajmia deweloper z 343 Industries

Menadżer społeczności w 343 Industries wypowiedział się na temat grafiki w Halo Infinite.

Halo Infinite wyglądało tak okropnie podczas Xbox Games Showcase, że fani marki postanowili stworzyć swoje własne Halo w Dreams, zręcznościowej grze dostępnej wyłącznie na PlayStation 4. Uwagi graczy zauważyło oczywiście studio 343 Industries, twórcy rzeczonego tytułu.

Menadżer społeczności pracujący w 343 Industries, John Junyszek, postanowił wypowiedzieć się na temat oprawy wizualnej w Halo Infinite. Deweloper ochoczo oznajmił, że ich najnowsza pozycja będzie prezentowała się o niebo lepiej, bowiem twórcy już pracują nad ulepszeniami graficznymi.

Wciąż mamy pracę do wykonania. Musimy zająć się niektórymi obszarami i podnieść poziom oprawy wizualnej i ogólny efekt w końcowej grze.. Wersja gry [wczesny build - dop.red], który służył do uruchomienia dema kampanii, był w trakcie realizacji od kilku tygodni, a różne elementy graficzne i mechaniki gry są nadal modyfikowane i dopracowywane. 

Widać więc, że ów ekipa zdaje sobie sprawę z tego, że muszą dużo poprawić w Halo Infinite, aby gra odniosła sukces. Warto dodać, że pozycja ma działać w 120 klatkach na sekundę i oferować darmowy tryb multiplayer.

Źródło: https://www.pcgamer.com/343-industries-is-working-to-address-halo-infinite-graphics-criticism/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft