Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 14:50
halo inifnite
1699V

Halo Infinite w Dreams. Gracze próbują uzyskać lepszy efekt niż ten, który widzieliśmy na show Microsoftu

Dreams ponownie pokazuje pazur. Jeden z posiadaczy gry stworzył fanowski projekt nawiązujący do Halo.

Halo Infinite nie zaprezentowało oczekiwanej jakości, co zauważył każdy oglądający Xbox Games Showcase, w tym znany wielu osobom Domino's Pizza. Microsoft postanowił odpowiedzieć i wyjaśnić całe zamieszanie, mówiąc, że najnowsza produkcja 343 Industries ma problemy przez pandemię, która utrudnia pracę zespołu.

Sprawę w swoje ręce postanowili wziąć posiadacze Dreams, a zarazem fani marki Microsoftu, którzy postanowili, w sandboksowej grze skupiającej się na kreacjach użytkowników, stworzyć swoją własną wizję nowego Halo. Jedną z takich osób jest gracz posługujący się pseudonimem DISARMED, twórca, który już niejednokrotnie zachwycał swoimi pracami w Dreams.

Autor wgrał 40-sekundowy klip, pokazując obecny postęp prac - na materiale widzimy świat, który manualnie stworzył, a także HUD. Gołym okiem można zauważyć, że DISARMED wkłada całe swoje serce w swój najnowszy projekt, bowiem widać tutaj dopracowany las, realistyczne chmury, promienie słońca czy także przeładowanymi szczegółami błotnisty teren, po którym bohater się porusza.

Fanowskie Halo na PlayStation 4 to kolejny dowód, że w Dreams można robić cuda. Swego czasu w sieci pojawiły się także projekty nawiązujące do Fallouta 4 czy Stardew Valley.

 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-07-29-someones-put-halo-infinite-on-playstation-using-dreams

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft