Cyberpunk 2077 i beta testy? CD Projekt RED wyjaśnia zamieszanie

News
1456V
Cyberpunk 2077 i beta testy? CD Projekt RED wyjaśnia zamieszanie
Mateusz Wróbel | 30.07.2020, 17:04

CD Projekt RED poinformował, że wszelkie wiadomości zapraszające graczy na beta testy Cyberpunka 2077 są fałszywe i nie należy w nie wchodzić.

W sieci pojawiło się kilka zgłoszeń, jakoby osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe, jak i te, które tego nie zrobiły, dostały zaproszenie do beta testów wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED, czyli twórcy owej produkcji, odpowiedzieli, że nie mają w planach wydania tejże wersji, a wszelkie wiadomości e-mail, zapraszające graczy na przetestowanie ich gry, to fake, na który trzeba uważać, bowiem mogą znajdować się w nim wirusy, które zainfekują nasz komputer osobisty czy też telefon.

Jeśli więc dostaliście e-maila z zaproszeniem to bety Cyberpunka 2077, najlepiej w niego nawet nie wchodźcie. Wiedzcie, że CD Projekt RED nie ma zamiaru tworzyć takowej wersji teraz, ani w przyszłości. Deweloperzy zaznaczają, że oficjalne informacje odnośnie futurystycznego tytułu są wysyłane za pośrednictwem adresu @cdprojektred.com.

W ostatnim czasie informowaliśmy o problemach z edycją kolekcjonerską oraz o tym, że już niebawem powinniśmy zostać poinformowani o kolejnym etapie Night City Wire, czyli cyfrowym wydarzeniu, skupiającym się na pokazywaniu Cyberpunka 2077.

Źródło: Twitter.com

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper