Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2020 11:35
Cyberpunk 2077 tajemnicza kobieta
984V

Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma kolejny Night City Wire. Twórcy pokazali niebezpieczną Pacyfikę

CD Projekt RED przymierza się do dużej prezentacji kolejnych funkcji Cyberpunka 2077. Deweloperzy przedstawili Pacyfikę i potwierdzili, że wkrótce odbędzie się kolejny Night City Wire. Na wydarzeniu zobaczymy kolejny gameplay z oczekiwanej gry.

Pierwszy Night City Wire przyniósł nam sporo rozgrywki z Cyberpunka 2077, klimatyczny zwiastun oraz zapowiedź serialu animowanego zmierzającego na Netflix. CD Projekt RED potwierdziło, że to nie koniec i już wkrótce odbędzie się kolejna prezentacja, dzięki której zobaczymy najświeższe materiały z polskiej gry.

P zaprezentowaniu wszystkich gangów, przyszedł czas na ujawnienie kolejnych dzielnic – najnowsze grafiki koncepcyjne pochodzą z Pacyfiki. Zgodnie z planami inwestorów, ta część miasta miała zostać wykreowana na największą atrakcję turystyczną Night City, ale prace nigdy nie zostały ukończone. Teraz w Pacyfice rządzi przemoc, a nikt nie może czuć się bezpiecznie – funkcjonariusze NCPD omijają to miejsce, a ochronę zapewniają Voodoo Boys.

CD Projekt RED wciąż podkręca zainteresowanie swoją najnowszą produkcją, która już wkrótce będzie dostępna na trzech platformach. Taktyka Polaków jest oczywista – koncepty przypominają światu o Cyberpunku, ale najokazalsze materiały pojawiają się na Night City Wire.

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-concept-art-showcases-pacifica-next-night-city-wire-coming-soon

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077