Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma kolejny Night City Wire. Twórcy pokazali niebezpieczną Pacyfikę

News
1189V
Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma kolejny Night City Wire. Twórcy pokazali niebezpieczną Pacyfikę
Iza Łęcka | 28.07.2020, 11:35

CD Projekt RED przymierza się do dużej prezentacji kolejnych funkcji Cyberpunka 2077. Deweloperzy przedstawili Pacyfikę i potwierdzili, że wkrótce odbędzie się kolejny Night City Wire. Na wydarzeniu zobaczymy kolejny gameplay z oczekiwanej gry.

Pierwszy Night City Wire przyniósł nam sporo rozgrywki z Cyberpunka 2077, klimatyczny zwiastun oraz zapowiedź serialu animowanego zmierzającego na Netflix. CD Projekt RED potwierdziło, że to nie koniec i już wkrótce odbędzie się kolejna prezentacja, dzięki której zobaczymy najświeższe materiały z polskiej gry.

P zaprezentowaniu wszystkich gangów, przyszedł czas na ujawnienie kolejnych dzielnic – najnowsze grafiki koncepcyjne pochodzą z Pacyfiki. Zgodnie z planami inwestorów, ta część miasta miała zostać wykreowana na największą atrakcję turystyczną Night City, ale prace nigdy nie zostały ukończone. Teraz w Pacyfice rządzi przemoc, a nikt nie może czuć się bezpiecznie – funkcjonariusze NCPD omijają to miejsce, a ochronę zapewniają Voodoo Boys.

CD Projekt RED wciąż podkręca zainteresowanie swoją najnowszą produkcją, która już wkrótce będzie dostępna na trzech platformach. Taktyka Polaków jest oczywista – koncepty przypominają światu o Cyberpunku, ale najokazalsze materiały pojawiają się na Night City Wire.

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-concept-art-showcases-pacifica-next-night-city-wire-coming-soon

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper