Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 16:39
GTA 5 PS5
4486V

GTA 5 na PS5 potrzebuje jednego. Gracze oczekują konkretnego ulepszenia gry

Fani GTA 5 na początku nie byli zadowoleni z przeniesienia produkcji na PS5 i Xboksa Series X, ale teraz nie brakuje pozytywnych komentarzy o nowej wersji. Fani wierzą, że PlayStation 5 może zapewnić błyskawiczną rozgrywkę w GTA Online.

GTA 5 na nową generację zostało zapowiedziane na The Future of Gaming. Od tego czasu gracze wypowiedzieli się na temat produkcji w wielu negatywnych słowach, do dialogu dołączył Elon Musk, a nawet mogliśmy spojrzeć na materiał, który mógłby prezentować wersję Grand Theft Auto 5 na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Po całej tej negatywnej otoczce gracze w końcu znaleźli pozytywny element, który może okazać się prawdziwym „game-changerem”. GTA 5 i tym samym GTA Online na PS5 może zapewnić błyskawiczne wczytywanie mapy.

Jeśli graliście w GTA Online na aktualnej generacji, to doskonale wiecie, że załadowanie rozgrywki może trwać nawet kilka minut. Jest to problematyczne, ponieważ sprzęt musi wczytać nie tylko dużą lokację, ale również wszystkich graczy, działania NPC oraz sytuacje, które właśnie dzieją się w świecie gry.

Zainteresowani wierzą, że GTA 5 na PS5 dzięki super szybkiemu dyskowi SSD może zminimalizować ten problem i zapewnić błyskawiczną rozgrywkę. Szczegóły gry nie zostały jeszcze przedstawione przez Rockstar, ale takie ulepszenie miałoby skłonić największych fanów serii do nowego wydania produkcji.

Imagine if it actually loads this fast from r/gtaonline

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/07/gta_online_fans_want_one_thing_for_the_ps5_version

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North