GTA Online jeszcze w tym roku otrzyma całkiem nowy napad

Gry
1819V
GTA Online jeszcze w tym roku otrzyma całkiem nowy napad
kalwa | 25.07.2020, 15:59

GTA Online jeszcze w tym roku otrzyma całkowicie nowy napad, ale zanim to nastąpi, do gry trafi coś nieco mniejszego, już w najbliższych tygodniach. Rockstar podzieliło się szczegółami.

Wczoraj informowaliśmy o nowościach, które jeszcze w tym miesiącu mają trafić do wieloosobowego trybu ostatniego hitu Rockstar Games, jakim jest Red Dead Redemption 2. To jednak nie wszystko nad czym pracuje firma. Szczegóły nie zostały jeszcze podane, ale do sieciowego trybu GTA 5 ma wkrótce trafić letnia aktualizacja.

GTA Online jeszcze w tym roku otrzyma całkiem nowy napad

Ponadto, jeszcze w tym roku do gry ma trafić całkowicie nowy napad. Zbliżającą się aktualizację twórcy określają jako największą do tej pory.

Jeszcze w tym roku gracze mogą oczekiwać kolejnych dużych aktualizacji obu tytułów, w tym rozszerzeń istniejących ról w Red Dead Online i największej do tej pory aktualizacji GTA Online, która zawierać będzie napad w zupełnie nowym miejscu.

Twórcy jednocześnie obiecali, że postarają się zadbać o to, aby sieciowe zmagania w obu ich tytułach były pozbawione oszustów i toksycznych graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/61639/GTA-Online-and-Red-Dead-Online-Updates-Coming-Soon

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper