Twórcy Wasteland 3 zapowiedzieli nowy projekt VR

Gry
688V
Twórcy Wasteland 3 zapowiedzieli nowy projekt VR
Mateusz Wróbel | 29.07.2020, 20:30

InXile Entertainment, deweloperzy pracujący nad Wasteland 3, zapowiedzieli nowy projekt skierowany dla posiadaczy VR.

Wasteland 3 zadebiutuje pod koniec sierpnia na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych. Studio InXile Entertainemnt dopieszcza turowego RPG-a, zapowiadając w tym samym czasie swój nowy projekt, jakim jest zespołowy shooter skierowany dla posiadaczy zestawów wirtualnej rzeczywistości.

Dalsza część tekstu pod wideo

We Frostpoint VR: Proving Grounds trafimy na zamrożone tereny militarne, które zostały przejęte przez zmutowane potwory żądne walki. Cała zabawa polega na tym, że w każdym meczu mierzą się ze sobą dwie drużyny, niebieska i czerwona. Ta, która pierwsza wyeliminuje przeciwników wygrywa. Pikanterii dodaje fakt, że przez cały czas musimy uważać na wyżej wspomnianych przeciwników sterowanych przez komputer. Mogą one uprzykrzyć życie niejednemu wirtualnemu żołnierzowi.

Produkcja ma wyróżniać się ogromnym arsenałem broni, a także realistycznym ładowaniem, układaniem i czyszczeniem broni. InXile Entertainment wspomina, że nadchodzi niezapomniane doświadczenie dla posiadaczy VR. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy trailer z rzeczonego tytułu.

Źródło: https://www.pcgamer.com/wasteland-3-developer-inxile-is-making-a-team-based-vr-shooter/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper