Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2020 08:10
Halo Infinite
5672V

Halo Infinite nie zaprezentowało oczekiwanej jakości grafiki? Domino's Pizza wyśmiewa grę Microsoftu

Domino's Pizza opublikowało grafikę, która pobudziła fanów Master Chiefa. Firma wyśmiała jakość oprawy w Halo Infinite i tym samym przyłączyła się do sympatyków marki PlayStation, którzy stale wykorzystują okazję, by tworzyć memy kpiące z nowego Halo.

Microsoft oraz 343 Industries przekonują o wyjątkowości Halo Infinite. To właśnie ich najnowsza produkcja ma skłonić graczy do kupienia konsoli nowej generacji amerykańskiej korporacji, a deweloperzy zapowiadają swoje rozbudowane plany na rozwój tytułu w ciągu 10 lat. Studio poprawi nawet oprawę.

Mówiąc bez ogródek, deweloperzy powinni czym prędzej pokazać Halo Infinite z nieco lepszej strony, gdyż produkcja 343 Industries stała się prawdziwym memem. Domino's Pizza również skorzystało z okazji, wyszydzając produkcję Microsoftu:

Pod wiadomością pizzerii pojawiło się wiele komentarzy sympatyków Microsoftu, którzy nie mogą pogodzić się z tak ironicznym traktowaniem ich ukochanego IP. Część graczy stanowczo zapowiedziała, że zrezygnuje z oferty Domino's Pizza.

Przed wyczekiwaną premierą na pewno przyjdzie nam zobaczyć jeszcze wiele materiałów z Halo Infinite, a dla wielu najlepsze dopiero nadciąga. W niedalekiej przyszłości deweloperzy najpewniej ujawnią pierwszy gameplay z trybu sieciowego, który może przyczynić się do nieco lepszego odbioru tytułu, sprawiając, że wszyscy zapomną o pierwszym, dość nieszczęśliwym pokazie.

Źródło: https://www.psu.com/news/too-soon-dominos-pizza-ribs-halo-infinites-lackluster-xbox-series-x-showing/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft