Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.07.2020 10:26
Destroy All Humans!
915V

Destroy All Humans! Remake oceniony w recenzjach. Unboxing edycji kosztującej 1700 zł

Wyczekiwany remaster Destroy All Humans! wbija się dziś na półki sklepowe. Sprawdźmy zatem, jakie oceny zgarnia najnowsze przedsięwzięcie THQ Nordic.

Oceny, które zgarnia Destroy All Humans! raczej nie zachwycają. Tytuł otrzymuje noty na poziomie 6,8/10.

Problemy wymieniane w recenzjach Destroy All Humans!

Problemem produkcji ma być fakt, że tytuł nie był idealny w momencie premiery na PS2 i X360, a deweloperzy nie zrobili praktycznie nic, by usprawnić gameplay względem oryginału. Stąd też tak niskie oceny jak 5/10 od redakcji Video Chums czy PlayStation Country, które dodatkowo narzekają na zbyt długie loadingi (wiele z tych sekwencji loadingów w ogóle nie występowało w pierwotnej wersji gry) i przede wszystkim na nie najlepszy framerate. Szczególnie w trakcie starć z bossami gra ma problem z płynnością animacji, na który skarżą się osoby grające na PS4 i XOne.

Przy okazji sprawdźcie unboxing kosztującej ok. 1700 zł edycji kolekcjonerskiej "Crypto-137", w której znajdujemy m.in. pokaźnych rozmiarów "plecak" i figurkę z wizerunkiem głównego bohatera gry. W tym miejscu znajdziecie poprzednie zwiastuny gry - m.in. ukazujące zupełnie nową misję.

Tagi: Black Forest Games Destroy All Humans! (2020) THQ Nordic