Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.07.2020 11:17
Destroy All Humans
362V

Destroy All Humans! Remake z nową misją, która nie trafiła do pierwotnego wydania. Destrukcja na filmikach

Destroy All Humans! wygląda doskonale na kolejnych materiałach wideo. Warto pamiętać jednak, że ten remake to nie tylko lepsza grafika, ale również zupełnie nowa zawartość.

W Destroy All Humans! pojawią się również motywy, które w ogóle nie występowały w pierwotnym wydaniu gry. Chodzi przede wszystkim o całą misję, która wg planów deweloperów tworzących Destroy All Humans! na PS2 i Xboksa miała rozgrywać się w bazie Area 42. Rzeczony etap wycięto z finalnego produktu, ale teraz nowi autorzy przywrócili go do "żywych" dzięki remake'owi.

Rzeczoną misję, która została wycięta z pierwotnego wydania Destroy All Humans!, możecie sprawdzić w akcji poniżej (oprócz tego czekają na was 2 inne, świeże filmiki). Przypominam, że Pandemic Studios, czyli autorzy oryginalnego wydania gry, zamknęli swoje podwoje w 2009 roku, po premierze The Saboteur. Zaprojektowana przez nich misja została finalnie wykonana już przez nową ekipę twórców ze studia Black Forest Games.

Warto też zerknąć na całą serią zwiastunów i materiałów wideo, które wydawca remake'a Destroy All Humans! przedstawiał w ostatnich tygodniach. Gra dorobiła się m.in. interaktywnego trailera.Tagi: Black Forest Games Destroy All Humans! (2020) THQ Nordic