Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 09:30
Ghost of Tsushima new game +
2262V

Ghost of Tsushima. Gracze proszą Sucker Punch o dodanie trybu New Game +

Od premiery Ghost of Tsushima nie minęło 10 dni, a wielu graczy zdążyło już wzdłuż i wszerz przejechać majestatyczną Cuszimę i zrobić na mapie wszystko, co było do roboty. Teraz domagają się nowych wyzwań. 

Ghost of Tsushima to ogromny hit i takie słowa na tym etapie nie mogą już dziwić. Projekt zgarnął masę niezwykle wysokich ocen od recenzentów i fanów, a pod względem sprzedaży bije wszelkie rekordy. Samo Sony zdradziło, że jest to "najszybciej sprzedające się nowe IP". Zarówno twórcy, jak i wydawcy, mają powody do radości! 

Biorąc pod uwagę niezwykle wysoki poziom produkcji, nie może dziwić to, że wciągnięci w historię fani zdążyli ją licznie ukończyć. Według obecnych danych na HowLongToBeat, przejście fabuły zajmuje około 21 godzin, a wyczyszczenie mapy to zabawa na ponad 35 godzin

Niestety gra nie oferuje na ten moment trybu New Game +, więc po skończeniu fabuły pozostaje wspomniane przemierzanie mapy w poszukiwaniu wszelakich "znajdziek" i ewentualne przejście tytułu od nowa. Z tego względu w Internecie pojawia się coraz więcej głosów kierowanych w stronę Sucker Punch, aby ci zdecydowali się dodać możliwość NG+ przy okazji jednej z najbliższych aktualizacji.

Warto zaznaczyć, że brak funkcji na premierę nie przekreśla jej całkowicie. Świetnym przykładem jest choćby God of War (2018), gdzie Nowa Gra + dodana została cztery miesiące po oficjalnej premierze. Pozostaje więc czekać na odpowiedź twórców. 

Ghost of Tsushima New Game +

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/07/ghost_of_tsushima_players_are_already_pining_for_new_game_plus

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch