Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.07.2020 11:40
Ghost of Tsushima oceny
793V

Ghost of Tsushima. Sony chwali się wysokimi ocenami w reklamie

Pisaliśmy już o pozytywnym bombardowaniu Ghost of Tsushima ocenami przez użytkowników Metacritic. Tytułem nie są oczywiście zachwyceni tylko fani, ale również recenzenci.

Średnia ocen użytkowników Metacritic to w przypadku Ghost of Tsushima aż 9,2/10. Imponująca jest też średnia ocen wyciągnięta z werdyktów recenzentów. Na Metacritic widnieje w przypadku najnowszej produkcji Sucker Punch średnia 8,3/10 (wyciągnięta z aż 99 zgromadzonych w serwisie ocen).

Właśnie na temacie wysokich ocen, które zgarnia Ghost of Tsushima, skupia się najnowsza reklama od Sony, którą znajdziecie poniżej.

Oczywiście trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że nie wszyscy zachwycili się Ghost of Tsushima. Przykładowo redakcja GameSpot wystawiła grze ocenę 7/10 a magazyn Edge, serwisy VGC, VG247, The Guardian czy Telegraph 6/10. Co nie spodobało się recenzentom? Przede wszystkim monotonna struktura misji w otwartym świecie i kiepsko zachowująca się kamera podczas walk. Naszą recenzję gry możecie przeczytać w tym miejscu.

Sprawdźcie przy okazji bardzo ciekawy Easter Egg, który nawiązuje do innych exclusive'ów Sony.

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ghost-of-tsushima/critic-reviews

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch