Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2020 12:48
Call of Duty The Red Door
759V

Call of Duty 2020 coraz bliżej. „The Red Door” znalezione w sklepie Microsoftu

Activision wciąż nie pokusiło się o oficjalną zapowiedź tegorocznej odsłony serii Call of Duty, choć testy mają już miejsce na Xbox Live. Gracze znaleźli „The Red Door”, które pozwala deweloperom i testerom sprawdzać najnowszą wersję gry.

W 2020 roku jesteśmy świadkami zaskakującej sytuacji: nowe odsłony Call of Duty były regularnie zapowiadane pod koniec maja, by już w czerwcu mogła odbyć się prezentacja. Activision wciąż nie ujawniło gry, jednak jest ona już testowana na Xbox Live.

W czerwcu informowaliśmy o „ The Red Door”, czyli kodowej nazwie Call of Duty 2020 – pliki gry trafiły wtedy na PlayStation Store, dzięki czemu deweloperzy mogli testować najnowszą wersję produkcji. Teraz doświadczamy analogicznej sytuacji z tą różnicą, że "czerwone drzwi" zostały odnalezione w sklepie Microsoftu.

The Red Door zajmuje 81GB, czyli o 10GB więcej niż pliki publikowane w zeszłym miesiącu na PSN. Zapewne twórcy w tym czasie rozbudowali grę, dorzucając nowe elementy, które obecnie są sprawdzane na infrastrukturze Microsoftu.

Intrygować może opis samej produkcji:

„Jest więcej niż jedna prawda. Jeśli pójdziesz szukać odpowiedzi, bądź gotów kwestionować wszystko i zaakceptować, że nic nigdy nie będzie takie samo. Czerwone Drzwi czekają, czy odważysz się przez nie przejść?”

Nadal oczekujemy na najważniejsze: oficjalne przedstawienie Call of Duty 2020. Prawdopodobnie najnowsza odsłona zostanie zatytułowana Call of Duty: Black Ops Cold War i choć znamy już kilka konkretów, wciąż brakuje stosownej prezentacji.

Call of Duty The Red Door

Źródło: https://charlieintel.com/call-of-duty-2020-internal-alpha-the-red-door-appears-on-xbox-store/61307/

Tagi: call of duty call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Cold War The Red Door