Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 17:28
FIFA 21
3128V

FIFA 21 z gwiazdą PSG na okładce. EA zaprezentowało trzy warianty grafiki

FIFA 21 zostanie jutro zaprezentowana, ale Electronic Arts nie chce czekać. Firma właśnie zaprezentowała okładkę najnowszej gry i na trzech wariantach grafiki pojawia się gwiazdor Paris Saint-Germain.

Już wczoraj EA Sports i Electronic Arts zaprosiły graczy na prezentację najnowszej części serii FIFA, a fani dokopali się do informacji o okładce. Nie wszystkie szczegóły zostały potwierdzone, jednak teraz możemy potwierdzić: Kyliana Mbappé będzie gwiazdą FIFA 21.

Electronic Arts podkreśla, że piłkarz PSG zdobył zwycięskie bramki w Mistrzostwach Świata, wygrywał mistrzostwa ligowe, w 2017 roku Mbappé otrzymał tytuł Golden Boy, a w wieku 20 lat wygrał plebiscyt Ligue 1 Player of The Year.

Kylian Mbappé skomentował wyróżnienie następującymi słowami:

„Znalezienie się na okładce EA SPORTS FIFA jest spełnieniem marzeń. Od czasu mojego pobytu w Bondy, przez Clairefontaine, aż po Mistrzostwo Świata, jest to kolejny przełomowy moment w mojej karierze. Gram w tę grę od dzieciństwa i mam zaszczyt reprezentować nowe pokolenie zawodników i być w tej samej grupie co wielu innych niesamowitych piłkarzy, z którymi teraz dzielę ten zaszczyt.”

Kilka słów na temat nowej gry powiedział także Cam Weber, EVP i Group GM, EA SPORTS:

„W miarę jak nasza franczyza FIFA przyspiesza w kierunku następnej generacji futbolowych doświadczeń, wiemy, że sportowiec na jej okładce musi ucieleśniać zarówno przyszłość naszej gry, jak i przyszłość całej piłki nożnej. Kylian reprezentuje to, co wnosimy do tego doświadczenia w tym roku, od jego zaangażowania w rozwój kultury piłki nożnej, po głębokie więzi społeczne i niesłabnące pragnienie, by podnosić swoją grę na wyższy poziom. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy współpracować z Kylianem w promowaniu tej Światowej Gry.”

Dotychczas otrzymaliśmy tylko wstępny zwiastun nowej odsłony Fify, ale jutro zobaczymy pełną prezentację. Jak zawsze materiał zostanie opublikowany na naszym portalu.

FIFA 21 okładka 1

FIFA 21 okładka 2

FIFA 21 okładka 3

Źródło: Informacja prasowa: Electronic Arts

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21