Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2020 08:11
FIFA 21 wyśmiewana przez graczy. Fani tworzą swoje okładki
8315V

FIFA 21 wyśmiewana przez graczy. Sympatycy marki tworzą własne okładki

Wczoraj Electronic Arts oficjalnie potwierdziło okładkę najnowszej odsłony serii FIFA. Na pudełkach FIFA 21 pojawi się Kylian Mbappé - sporym wątpliwościom został poddany nie tylko wybór piłkarza, ale i stylizacja okładki. Fani zdecydowali się przygotować swoje, ich zdaniem lepsze, grafiki.

Electronic Arts jeszcze przed pełną prezentacją najnowszej odsłony serii FIFA zdecydowało się na przedstawienie okładki gry. Gwiazdą FIFA 21 został Kylian Mbappé, co już na wstępie okazało się dla wielu graczy kontrowersyjne – w Sieci nie brakuje opinii, że łatwo można znaleźć przynajmniej kilku piłkarzy, którzy bardziej zasłużyli na to, bądź co bądź, spore wyróżnienie, a gwiazdor Paris Saint-Germain ma jeszcze czas, by reklamować swoim wizerunkiem produkcję.

Problemem dla sympatyków serii okazuje się nie tylko nietrafione wytypowanie sportowca, ale przede wszystkich sam design grafiki, który, trzeba przyznać, znacząco różni się od wcześniejszych propozycji. W 2020 roku wszystkie sportówki Elektroników otrzymają podobną oprawę pudełka, co niekoniecznie przypadło do gustu graczom.

Spore grono sympatyków piłki nożnej postanowiło wyręczyć pracowników Electronic Arts i przygotowało autorskie okładki. Głównym zarzutem wobec oryginalnego projektu jest opinia, jakoby został on przygotowany maksymalnie w 15 minut.

Źródło: Twitter: EASPORTSFIFA

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21 okładka FIFA21