Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 14:30
ps5 złoto playstation 5
17621V

PS5 w złotej edycji trafi do sprzedaży w 2020 roku. Specjalne wydanie PlayStation 5 będzie kosztować majątek

Sony wciąż nie podało ceny i daty premiery PS5, ale już pierwsza firma postanowiła zapowiedzieć specjalne wydanie PlayStation 5. Urządzenie oblane 24-karatowym złotem będzie dostępne w bardzo limitowanej liczbie i propozycja ze względu na swoją cenę trafi tylko do największych fanów marki PlayStation.

Sony przygotowuje się do kolejnego pokazu PS5, który według plotek odbędzie się już w sierpniu. Wciąż czekamy na potwierdzenie szczegółów dotyczących między innymi premiery oraz ostatecznej ceny, ale możecie mieć pewność, że na te informacje czekają także przedstawiciele Truly Exquisite.

To ta firma właśnie zapowiedziała specjalny model PlayStation 5 – urządzenie oblane 24-karatowym złotem będzie dostępne jeszcze w tym roku (prawdopodobnie w grudniu). Klienci muszą ustawiać się w kolejce, ponieważ Truly Exquisite zapowiada „bardzo ograniczoną liczbę sztuk”, która będzie dostępna w między innymi luksusowych salonach na całym świecie.

Nie potwierdzono jeszcze ceny, ale wierni fani marki PlayStation muszą przygotować „co najmniej kilka tysięcy funtów”. Producent chce przygotować mniej niż 100 egzemplarzy, a jeśli nie jesteście sympatykami klasycznego złota, to możecie zdecydować się na platynową wersję lub edycję z różowego złota.

Kunal Patel, założyciel i dyrektor generalny Truly Exquisite, jest przekonany, że luksusowa oferta trafi w gust odpowiednich osób, ponieważ złote PlayStation 5 będzie dostępne w skromnej liczbie.

Warto przypomnieć, że Sony również chce rozmawiać na temat specjalnych wersji PlayStation 5, ale na szczegóły musimy zaczekać.

Źródło: https://www.psu.com/news/24k-gold-ps5-coming-later-this-year-via-truly-exquisite-available-in-extremely-limited-numbers/

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 w złocie Sony złote ps5