Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2020 13:30
Netflix Nagi instynkt
1766V

Netflix rozpocznie sierpień od kilku klasyków. Pierwsze nowości miesiąca na zwiastunie

Netflix opublikował zwiastun zapowiadający pierwsze sierpniowe nowości. Lista jest całkiem różnorodna: platforma postawi na kilka znanych klasyków, nie zapominając także o nowszych produkcjach. Sierpień to również miesiąc, w którym nie zabraknie oryginalnych filmów i seriali.

Dopiero pod koniec miesiąca możemy się spodziewać ujawnienia pełnej listy premier Netflixa na sierpień, tymczasem opracowano zwiastun, który daje przedsmak nadciągającym nowościom. Widzowie mogą szykować się na kilka klasyków: „Labirynt”, „Uwierz w ducha”, „Nagi instynkt”, „Żony ze Stepford”, „American Psycho”.

W sierpniu ponownie nie zapomniano o abonentach preferujących polskie filmy, tym razem więc na serwerach zawita „Git” w reżyserii Kamila Szymańskiego. Produkcja z 2015 roku przedstawia historię dziennikarza śledczego, który chce poznać prawdę o morderstwie przywódcy zakładu karnego w Łęczycy.

Na zwiastunie nie mogło zabraknąć oryginalnych produkcji - już teraz możemy oczekiwać na między innymi „W świecie danych”, „Immigration Nation”, „The Rain” (sezon 3), „3%” (sezon 4), „Dirty John: Betty Broderick”, „Aggretsuko” (sezon 3). Dla całkiem sporego grona subskrybentów, pierwszą pozycją do zobaczenia będą najnowsze epizody „Lucyfera” (sezon 5). Już jakiś czas temu platforma potwierdziła, że zamierza rozwijać historię i przestawi widzom wielkie zakończenie pod postacią ostatniego szóstego sezonu.

Źródło: YouTube.com Netflix

Tagi: filmy netflix netflix netflix nowości serial netflix