Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 19:29
lucyfer 5 sezon trailer
1396V

Lucyfer 5 na świetnym zwiastunie. Netflix zapowiada nową historię

Netflix opublikował pierwszy zwiastun piątego sezonu „Lucyfera”. Platforma zapowiada historię i przygotowuje widzów na nowe wydarzenia. Fani mogą zostać zaskoczeni zaproponowanym scenariuszem.

„Lucyfer” został uratowany przez Netflix i już 21 sierpnia widzowie zobaczą pierwszą część piątego sezonu. Platforma postanowiła zapowiedzieć wydarzenia i opublikowała bardzo ciekawy materiał, który zdradza podjętą tematykę.

Netflix zamierza dalej rozwijać „Lucyfera” i jeszcze przed premierą oczekiwanej historii zapowiedziano kontynuację. W przyszłości widzowie zobaczą szósty i tym samym ostatni sezon opowieści z charyzmatycznym bohaterem.

Dzisiejszy zwiastun powinien zainteresować szczególnie oddanych fanów serii, którzy mogą liczyć nawet na „podwójne wrażenia” – nie będę wchodził w szczegóły, bo zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą chcieć doświadczyć tych wydarzeń na kanapie.

Na premierę „Lucyfera” musimy jeszcze zaczekać, ale możecie teraz sprawdzić najnowsze premiery platformy Netflix. W lipcu na serwerach zadebiutuje kilka ciekawych seriali i filmów, którymi naprawdę warto się zainteresować.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Lucyfer lucyfer 5 netflix tra zwiastun