Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 20:12
FIFA 21 EA Sports
2974V

FIFA 21 z 4 piłkarzami na okładce? Nadciąga pełny zwiastun gry

Electronic Arts zaprasza graczy na wielką prezentację FIFA 21. Studio przygotowało zwiastun, którego szczegóły mogły zdradzić gwiazdy okładki. W najnowszej grze EA Sports możemy zobaczyć aż czterech piłkarzy na pudełku.

Na EA Play Live 2020 zaprezentowano kolejną część serii FIFA, jednak podczas wydarzenia Electronic Arts nie pokazało pełnego zwiastuna. Otrzymaliśmy w zasadzie wstępne informacje i wydawca kazał nam czekać.

Dzisiaj potwierdzono, że nowy zwiastun zostanie opublikowany w najbliższy czwartek (jeszcze przed pokazem Microsoftu) i gracze postanowili sprawdzić szczegóły materiału. W kodzie znaleziono sporą ciekawostkę, ponieważ EA dodało tagi sugerujące gwiazdy okładki.

FIFA 21 ma być promowana przez czterech piłkarzy: Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain), Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Joao Felix (Atlético Madrid) i Erling Haaland (Borussia Dortmund). Nie mamy pewności czy jest to ostateczna lista i jak cover będzie wyglądał, ale sytuacja jest interesująca z jednego powodu – EA najwidoczniej stawia na młode gwiazdy.

Nie będę specjalnie zaskoczony, jak Kylian Mbappe będzie główną gwiazdą, a pozostali piłkarze będą mu po prostu towarzyszyć w akcji marketingowej, jednak sytuacja jest o tyle zabawna, że takie szczegóły zostały wyciągnięte ze zwiastuna, który zostanie opublikowany za 45 godzin. Wydawcy muszą zwracać uwagę na najdrobniejsze detale.

Źródło: https://www.windowscentral.com/fifa-21-reveal-set-thursday-potential-cover-stars-leak

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21