Data premiery Xboksa Series X ujawniona przez Yakuzę: Like a Dragon? Informacje podane w sklepie Microsoftu

Gry (plotka)
2144V
Data premiery Xboksa Series X ujawniona przez Yakuzę: Like a Dragon? Informacje podane w sklepie Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2020, 18:44

Microsoft wciąż nie potwierdził daty premiery Xboksa Series X, ale część graczy jest przekonanych, że firma przez przypadek zdradziła szczegóły debiutu konsoli. Informacja pojawiła się na podstronie gry Yakuza: Like a Dragon w sklepie Microsoftu.

Jutro odbędzie się Xbox Games Showcase, podczas którego nie usłyszymy o dacie premiery nowej konsoli. Microsoft potwierdził, że podczas imprezy chce skupić się wyłącznie na grach i przez całe wydarzenie będziemy poznawać produkcje zmierzające na Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Prawdopodobnie dopiero w sierpniu oficjalnie poznamy datę premiery, cenę oraz ruszą zamówienia przedpremierowe na nową generację Microsoftu. Mimo to część graczy uważa, że Microsoft zdradził szczegóły debiutu Xboksa Series X.

Firma opublikowała dzisiaj podstronę Yakuza: Like a Dragon w swoim sklepie i gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe na grę. W szczegółach pojawia się jednak ważna informacja – pozycja ma zadebiutować 13 listopada 2020 roku. Amerykanie prezentują konkrety dotyczące Xboksa One, ale warto podkreślić, że tytuł to jedna ze startowych produkcji dla Xboksa Series X.

Według wcześniejszych plotek a nawet jednego z przecieków z Microsoftu, Xbox Series X ma trafić na rynek w listopadzie, więc trudno sobie wyobrazić, by Yakuza: Like a Dragon trafiła 13 listopada na Xboksa One, a 20 listopada na Xboksa Series X. Rozsądną decyzją dla wydawcy będzie zaoferowanie gry jednocześnie na dwóch konsolach Microsoftu.

Warto podkreślić, że 26 listopada odbywa się Święto Dziękczynienia w Ameryce i oba next-geny powinny trafić na rynek przed tym wydarzeniem.

Data premiery Xboksa Series X ujawniona przez Yakuzę: Like a Dragon? Informacje podane w sklepie Microsoftu

Źródło: https://wccftech.com/yakuza-like-a-dragon-listing-potentially-hints-at-xbox-series-x-console-release-date/

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper