Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 15:06
Xbox Games Showcase
2068V

Xbox Games Showcase będzie „naprawdę mocnym pokazem”. Microsoft zacznie ujawniać gry przed prezentacją

Już w tym tygodniu odbędzie się Xbox Games Showcase, podczas którego zobaczymy gry zmierzające na Xboksa Series X, Xboksa One oraz PC. Geoff Keighley potwierdził bardzo ciekawą wiadomość – już pre-show pozwoli graczom spojrzeć na kilka ciekawych tytułów.

W czwartek odbędzie się Xbox Games Showcase, podczas którego Microsoft pokaże gry zmierzające na trzy platformy. Będzie to ważne wydarzenie dla amerykańskiej korporacji, która właśnie w trakcie tego show będzie chciała przekonać graczy, że warto w tym roku sięgnąć po Xboksa Series X.

Gospodarzem pre-showu będzie Geoff Keighley, który potwierdził, że Microsoft przygotował „bardzo mocne wydarzenie” i firma wyciągnęła lekcje po majowym Inside Xbox. Wcześniej gracze narzekali na brak odpowiednich tytułów AAA, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem zobaczymy wiele wysokobudżetowych pozycji.

Microsoft potwierdził, że Xbox Games Showcase będzie trwać godzinę, ale już podczas pre-showu zostaną pokazane pierwsze tytuły. Geoff Keighley zajmie się pokazem produkcji – będą to zróżnicowane gry (od mniejszych po AAA) i na liście ma pojawić się kilka niespodzianek.

Wiele na to wskazuje, że Microsoft nie chce tracić czasu i najważniejsze produkcje trafią na Xbox Games Showcase, a mniejsze pozycje na pre-show.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-games-showcase-is-going-to-be-a-really-strong-show-geoff-keighley

Tagi: microsoft xbox Xbox Games Showcase Xbox series x