Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 14:10
PS5
1197V

Strefa PlayStation nie jest związana z premierą PS5, ale Sony nie tłumaczy przeznaczenia areny

Od wczoraj po Sieci krąży zdjęcie prezentujące tajemniczą strefę PlayStation. Mogliśmy sądzić, że właśnie w takich miejscach wypróbujemy możliwości PS5, ale Sony ma najwidoczniej inne plany związane z takimi lokacjami.

Po The Future of Gaming czekamy na kolejny krok Sony związany z promocją PlayStation 5. Firma najwidoczniej nie zamierza prezentować konsoli w specjalnych strefach, o której wspominaliśmy wczoraj. Przedstawionym poniżej zdjęciem ekscytuje się cały świat, ale redakcja IGN otrzymała wiadomość od pracownika PlayStation.

To nie jest związane z PS5” – takie słowa otrzymał dziennikarz, ale rzecznik nie był skłonny do wytłumaczenia, do czego tak naprawdę ma służyć mała strefa. Korporacja może wykorzystać to miejsce w różny sposób, jednak przynajmniej aktualnie przeznaczenie lokalizacji pozostaje tajemnicą.

Sony może przedstawić nowe szczegóły o PS5 już na początku sierpnia. Według najnowszych plotek: firma przygotowuje się na kolejny State of Play. Na imprezie powinniśmy poznać szczegóły dotyczące zamówień przedpremierowych PlayStation 5. Będzie to także idealna okazja do omówienia ostatnich konkretów przed zbliżającą się premierą next-genowego PlayStation.

strefa playstation

Źródło: https://www.ign.com/articles/playstation-kiosk-ps5-pre-order-rumor?sf125578670=1

Tagi: playstation 5 ps5 Sony