Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 17:52
ps5 arena playstation 5
2023V

PS5 może być wkrótce publicznie prezentowany. Powstają specjalne areny dla graczy

Sony może już wkrótce zaprosić graczy do wypróbowania nowej generacji. W pierwszych miejscach powstają „areny”, w których zainteresowani będą mogli sprawdzić PS5. Będzie to ciekawa opcja dla wielu graczy.

Przed premierą PS4 na całym świecie odbywały się prezentacje PlayStation 4. Sony wynajęło specjalistów, którzy zapraszali graczy do sprawdzania japońskiej konsoli i opowiadali o możliwościach urządzenia.

Sony może na nowej generacji podążyć podobną drogą. Jeszcze nic nie zostało zapowiedziane, ale na Twitterze pojawiło się zdjęcie areny, w której gracze mają doświadczać PlayStation 5. Skala jest znacznie mniejsza (wcześniej to były duże lokacje z wieloma standami), ale jak wiadomo sytuacja wpłynęła na wszystkie korporacje i producent mógł zdecydować się na takie jednoosobowe prezentacje.

Aktualnie takie miejsce zostało dostrzeżone przez graczy w Wielkiej Brytanii, ale możemy mieć nadzieję, że podobne lokacje pojawią się także w między innymi Polsce. Jestem przekonany, że wielu fanów PlayStation chciałoby jeszcze przed premierą sprawdzić, jak działa przykładowo kontroler DualSense. Byłoby to na pewno ciekawe doświadczenie, które mogłoby skłonić niektórych do złożenia zamówienia przedpremierowego

Trzeba mieć oczywiście świadomość, że działania Sony będą w pewien sposób ograniczone, jednak wiele na to wskazuje, że Japończycy chcą bezpośrednio zachęcać do next-gena.

PS5 Arena PlayStation 5

 

Źródło: Twitter: IronCoreGame

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony