Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2020 09:43
Mafia remake porównanie
2433V

Mafia Remake na porównaniu. Zobaczcie wielkie zmiany

Od samego rana możecie zobaczyć pełny gameplay z odświeżonej Mafii, który prezentuje nową wizję znanej historii. Tylko kwestią czasu było pojawienie się pierwszego porównania i trzeba przyznać: Hangar 13 opracowuje znakomicie wyglądający remake.

Cały czas mamy w pamięci kilka wpadek zespołu Hangar 13, który zawiódł przenosząc na aktualną generację Mafię 2 oraz wrzucając na rynek dopakowane wydanie Mafii 3. Na szczęście, pierwsza historia gangsterów została potraktowana przez deweloperów z dużą dbałością o najmniejsze detale.

Z samego rana prezentowaliśmy na portalu długi gameplay, który przedstawia zupełnie nową wizję na znaną przygodę. Gra wygląda znacznie lepiej, dzięki pełnemu odświeżeniu produkcji. W przypadku remake'u nie mamy do czynienia tylko ze zwykłym podniesieniem rozdzielczości, a przeniesieniem pozycji na współczesny silnik (ten z Mafii 3) i wprowadzeniem wielu ulepszeń.

Deweloperzy nie boją się dokonywać okazałych zmian i otwarcie mówią o odświeżeniu opowieści. Dodanych zostanie kilka wątków, niektóre misje będą rozbudowane, a dzięki nowościom Mafia: Edycja Ostateczna prezentować będzie na tyle solidny poziom, że może konkurować ze współczesnymi hitami.

Czy tak będzie? Sprawdźcie poniższe porównanie, które powinno uspokoić graczy obawiających się o jakość remake'u Mafii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna