Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 16:48
Mafia 3
1423V

Mafia 3 przez Edycję Ostateczną straciła wsparcie dla PS4 Pro i Xboksa One X

Mafia 3 została ulepszona do Edycji Ostatecznej, ale choć gracze musieli pobrać duże aktualizacje, to jednak nie mogą liczyć na dopracowaną oprawę. Najnowsza łatka sprawia, że produkcja straciła wsparcie dla PlayStation 4 Pro i Xboksa One X.

Na początku tygodnia informowaliśmy naszą społeczność o problemach Mafii 3. Gra według wielu graczy zaliczyła downgrade, a w samych plikach znaleziono świat z zupełnie innej gry. Twórcy omyłkowo dodali do pozycji mapę Berlina.

To jednak nie koniec dziwnych decyzji związanych z ostatnią częścią trylogii Mafii. W Sieci pojawiły się informacje, według których Mafia 3 po aktualizacji do Edycji Ostatecznej, straciła wsparcie dla PlayStation 4 Pro i Xboksa One X.

Gracze nie mogą liczyć na rozdzielczość 4K, ulepszone tekstury, poprawione odbicia, czy też szereg innych dodatków, które Hangar 13 zapewniło przez wykorzystanie mocy urządzeń Sony oraz Microsoftu.

Wiadomość o problemach potwierdzili deweloperzy, którzy pracują teraz nad przywróceniem wsparcia dla PlayStation 4 Pro i Xboksa One X. Nie wiemy, kiedy możemy liczyć na opublikowanie łatki, jednak twórcy pracują nad aktualizacją.

Źródło: https://wccftech.com/mafia-iii-definitive-edition-removes-xbox-one-x-ps4-pro-enhancements/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia III: Definitive Edition