Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 10:15
Mafia II: Definitive Edition błędy
3397V

Mafia 2: Definitive Edition działa fatalnie na konsolach. Gracze dzielą się licznymi błędami

W Internecie pojawia się coraz więcej skarg od nabywców odświeżonej wersji kultowej, drugiej odsłony Mafii. Gracze narzekają i dzielą się błędami, które przytrafiają się w grze. 

Mafia II: Definitive Edition to tytuł będący częścią cyklu odświeżeń ze strony 2K Games. Ekipa pracowała i wciąż pracuje nad pewnymi renowacjami drugiej oraz trzeciej odsłony serii, a także całkowitą przebudową najstarszej, "Jedynki". 

Jeszcze w kwietniu pojawiły się informacje, jakoby projekt miał zmierzać na konsole bieżącej generacji. Wszystko potwierdziło się ostatecznie kilka dni temu, gdzie wydawcy zapowiedzieli upiększenie całej trylogii, a także pokazali pierwsze materiały, w tym ten z Mafia II: Definitive Edition. Gra wyglądała bardzo dobrze i nic dziwnego, że zachęciła masę graczy.

Teraz jednak okazuje się, że w praktyce wszystko wypada znacznie gorzej. Jak możemy czytać w różnych źródeł- remaster drugiej części to prawdziwa tragedia. Gracze dzielą się w Sieci swoimi perypetiami, pokazując absurdalne błędy, rażąco wolne doczytywanie tekstur i nagłe spadki płynności. Rzućcie okiem:

I trzeba zaznaczyć, że jest to tylko niewielka część materiałów, na które można trafić. Jest to sytuacja tak nieprzyjemna, że gra doczekała się już bardzo wymownego określenia: Mafia II: Glitch Edition. Cóż, wydaje mi się, że mówi to samo za siebie. Jeśli mieliście okazję zagrać, koniecznie podzielcie się Waszymi doświadczeniami z projektem. 

Źródło: https://wccftech.com/mafia-ii-definitive-edition-console-ps4-issues-glitches-performance/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia II: Definitive Edition