Ghost of Tsushima z gigantycznym zainteresowaniem w Japonii. Gry zabrakło w niektórych sklepach

Gry
1552V
Ghost of Tsushima z gigantycznym zainteresowaniem w Japonii. Gry zabrakło w niektórych sklepach
Iza Łęcka | 22.07.2020, 10:29

Japoński oddział PlayStation wydał oświadczenie, w którym potwierdza ogromne zainteresowanie Ghost of Tsushimą. Gracze na tyle chętnie poznają historię Jina Sakai, że produkcji brakuje w niektórych sklepach.

Już wczoraj informowaliśmy o nieoficjalnych wynikach Ghost of Tsushimy, tymczasem możemy potwierdzić bardzo dobrą wiadomość – gracze z Japonii niezwykle chętnie zapoznają się z tytułem. Sony nie spodziewało się aż tak dużego zainteresowania, przez co produkcja jest niedostępna w niektórych sklepach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Producent PlayStation zapowiedział przygotowanie kolejnych egzemplarzy, ale aktualnie gracze muszą wyczekiwać na pudełka lub, tak jak poleca japoński oddział, mogą sięgnąć po cyfrowe wydanie z PlayStation Store. Tytuł okazał się sprzedażowym hitem w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Niewątpliwie, opisana sytuacja jest sporym wyróżnieniem i rekomendacją dla Sucker Punch Productions. Amerykańskie studio podjęło się wymagającego zadania przedstawienia opowieści bazującej na historii oraz kulturze Japonii, nie zapominając o dbałości o wszelkie detale, dzięki czemu efekty ich pracy są tak dobrze odbierana, że japońscy gracze wykupili sporą część pierwszego nakładu.

Gra Sucker Punch Productions to jedna z trzech gier z Zachodu, która uzyskała maksymalną notę Famitsu – ta wiadomość mogła skłonić wielu sympatyków konsolowej rozgrywki do wyboru najnowszego exclusive'a Sony. Japońska korporacja już wkrótce powinna przestawić oficjalne szczegóły dotyczące sprzedaży Ghost of Tsushima.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter PlayStation Japan

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper