Nowe gry z PS4 zaprezentowane. Sony proponuje zróżnicowane produkcje

News
2609V
Nowe gry z PS4 zaprezentowane. Sony proponuje zróżnicowane produkcje
Wojciech Gruszczyk | 21.07.2020, 19:43

Na PS4 w tym tygodniu debiutują bardzo zróżnicowane produkcje, które mogą zainteresować szerokie grono odbiorców. Gracze zapoznają się z między innymi Tannenberg, ale interesująco zapowiada się również Death Come True.

Sony zrezygnowało z prezentowania nowości na blogu, ale redakcja PlayStation Access ponownie przedstawiła nowe gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 4. Jest to naprawdę interesujące zestawienie, ponieważ gracze mogą liczyć na zróżnicowane tytuły.

Od tego tygodnia na PS4 zapoznamy się z Tannenberg (wcześniej wspominaliśmy na portalu o polskiej mapie) oraz zainteresowani mogą sprawdzić Rock of Ages 3: Make & Break (propozycja zbiera zaskakująco dobre oceny). Interesująco zapowiada się także Death Come True – jest to kolejna „interaktywna przygoda”, za którą odpowiada japońskie studio Too Kyo Games, czyli twórcy serii Danganronpa. Gracze w tym wypadku wcielą się w Makoto Karaki – mężczyzna jest podobno seryjnym mordercą, ale luki w pamięci sprawiają, że nie jest on pewny, kto odpowiada za zbrodnie.

W następnych tygodniach nie możemy liczyć na wiele premier AAA, bo jak wiadomo wciąż trwa „sezon ogórkowy”, które jednak tym razem jest naprawdę bogaty i gracze nie powinni głośno narzekać.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper