Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2020 10:03
Rock of Ages III
669V

Rock of Ages 3: Make & Break dostaje mocne oceny w pierwszych recenzjach

Wielki kamlot wtoczył się już na destrukcyjną scenę! Rock of Ages 3: Make & Break ląduje dziś na rynku w wersji na PS4, XOne, Switch i PC. Sprawdźmy zatem, jakie oceny zgarnia produkcja Modus Games.

Zwariowane połączenie ścigałki i czegoś na kształt tower defense, wbiło się dziś na rynek. Rock of Ages 3: Make & Break zapewnia podobnie szalony styl zabawy, jak poprzednie odsłony serii. Recenzenci chwalą edytor map i ilość wyzwań oraz trybów zabawy w grze. Świetnie ma działać moduł multiplayera dla 4 osób. Tytuł otrzymał tak wysokie noty jak 8,5/10 od GameWatchera czy 8/10 od Screen Rant. Digitally Downloaded wystawiło Rock of Ages 3: Make & Break 9/10, doceniając "szalony geniusz zespołu ACE".

Nie wszyscy są jednak zachwyceni gameplayem Rock of Ages III: Make & Break (kilka ocen na poziomie 7/10). Niektórzy recenzenci wskazują na fakt, że rozgrywka w Rock of Ages 3: Make & Break jest przesadnie ekstrawagancka i udziwniona. Szybsze mogłyby być również loadingi.

Rock of Ages III: Make & Break jest już dostępne w systemach cyfrowej dystrybucji na PS4, PC, XONe i Switch.

Przypominam przy okazji o innym projekcie ACE Team, czyli The Eternal Cylinder. ​​​​​​

Pierwsze oceny Rock of Ages 3: Make & Break w recenzjach:

  • Digitally Downloaded 9/10
  • GameWatcher 8,5/10
  • The Indie Game Website 8/10
  • Screen Rant 8/10
  • Hardcore Gamer 7/10
  • Vandal 7,5/10
  • Wccftech 6.8/10

Poniżej możecie sprawdzić przegląd pierwszych map stworzonych przez społeczność graczy. Zobaczcie też, jak tytuł działa na Switch.

Tagi: ACE Team Modus Games Rock of Ages III: Make Rock of Ages III: Make & Break