Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 19:03
Fantasy Strike
2907V

Fantasy Strike od dzisiaj dla wszystkich graczy. Bijatyka dostępna za darmo na PS4, Nintendo Switch i PC

Twórcy Fantasy Strike zapraszają wszystkich zainteresowanych do walki. Gra jest od dzisiaj dostępna w modelu biznesowym free-2-play, a dodatkowo deweloperzy zadbali o nową zawartość. Poznajcie szczegóły.

Fantasy Strike zostało zapowiedziany w 2016 roku i produkcja na początku miała trafić wyłącznie na PS4. Twórcy w międzyczasie zmienili plany i w ostateczności bijatyka zadebiutowała na trzech platformach (PS4, Nintendo Switch, PC).

Studio odpowiedzialne za pozycję postanowiło zaskoczyć, ponieważ właśnie zmieniono model biznesowy. Fantasy Strike jest od dzisiaj dostępne za darmo i gracze mogą zapoznać się z całym zestawem bohaterów – w tym nawet dwoma nowymi wojownikami. W bezpłatnym wydaniu znajduje się sporo zawartości, ponieważ gracze mogą brać udział w treningach, rozgrywce solo (pojedyncze mecze) czy też w pojedynkach sieciowych (casual i rankingowe).

Nowi gracze za 15,49 funtów odblokują dodatkowe tryby – lokalny versus, sieciowe starcia ze znajomymi, pojedynki z bossami, Survival lub Arcade. Studio jednak podkreśla, że w pozycji nie znajdują się elementy pay-2-win. Zamiast tego przygotowano subskrypcję Fantasy+, dzięki której możemy zdobyć podwójny XP, specjalne kostiumy dla bohaterów oraz opcję oglądania powtórek. Jeśli kupiliście wcześniej grę, to otrzymacie 60 nowych skinów.

Deweloperzy podkreślają, że to nie koniec rozwoju bijatyki, a chcą teraz stale oferować nowe treści, które będą zachęcające dla całej społeczności.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-07-21-fighting-game-fantasy-strike-goes-free-to-play-gets-two-new-characters

Tagi: Fantasy Strike Sirlin Games za darmo