Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2016 18:31
„Nowa era bijatyk” - zapowiedziano Fantasy Strike
606V

„Nowa era bijatyk” - zapowiedziano Fantasy Strike

Zdanie „A new era of fighting games” mogłoby pojawić się na zwiastunie Tekken 7, czy też Mortal Kombat XI, ale deweloperzy bardzo rozważnie korzystają z tak wielkich słów. Autorzy Fantasy Strike nie boją się opinii, więc na trailerze zapowiadającym pozycje pada właśnie takie stwierdzenie. 

Fantasy Strike to bijatyka przygotowana przez studio Sirlin Games. Twórcy przygotowali pozycję dla fanów sportów elektronicznych, którzy chcą brać udział w rozbudowanych turniejach. Produkcja charakteryzuje się wyjątkowo prostym systemem walki, ponieważ gracze mogą korzystać wyłącznie z kilku klawiszy (lewo, prawo, skok, atak, specjał 1, specjał 2).

Patrząc na poniższy zwiastun, czytając informację o grze, widząc oprawę i założenia… Czy to będzie nowa era bijatyk? Twórcy skorzystają z technologii GGPO, dzięki której na serwerach zostanie wyeliminowany lag, mają spore doświadczenie w gatunku, ale jakoś nie potrafię się przekonać do tej wizji.

W grze pojawi się 8 bohaterów, a na początku grudnia powinniśmy otrzymać nowe materiały z rozgrywki, bo pozycja będzie prezentowana na PlayStation Experience.  

Tagi: Fantasy Strike Sirlin Games zapowiedź

Nie przegap