Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 18:23
Samurai Jack: Battle Through Time
739V

Samurai Jack: Battle Through Time na zwiastunie. Znamy datę premiery

Nie możemy narzekać na brak ciekawych produkcji z samurajami w roli głównej, więc studio Soleil chce wykorzystać okazję. Twórcy właśnie zaprezentowali nowy zwiastun Samurai Jack: Battle Through Time i przedstawili ostateczną datę premiery.

Samurai Jack: Battle Through Time to najnowsza produkcja w znanym IP, które może w bardzo ciekawy sposób rozbudować świat Samuraja Jacka. Twórcy nie tylko postanowili zapewnić dynamiczny gameplay, ale przede wszystkich: kontynuują historie.

Przy powstaniu gry udział brał Darrick Bachman, główny scenarzysta serialu animowanego, a wydarzenia przedstawią akcję po piątym sezonie. Jest to aktualnie ostatnia opowieść zaprezentowana fanom. Moglibyśmy sądzić, że taka produkcja będzie rozgrzewać graczy, ale wielu entuzjastów marki narzeka na pozycję – sympatycy liczyli na znacznie ładniejszą oprawę.

Mimo wszystko Samurai Jack: Battle Through Time zmierza na rynek i gra będzie dostępna 21 sierpnia 2020 roku. Premiera odbędzie się jednocześnie na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC-Steam) i zainteresowani muszą przygotować równowartość 39,99 dolarów. Niższa cena może zachęcić niektórych do sprawdzenia pozycji.

Najnowszy zwiastun zapowiada historię, ale w zasadzie najlepsze już widzieliśmy. Wcześniej deweloperzy zaprezentowali gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Adult Swim Games Samurai Jack: Battle Through Time Soleil