Prophecy to tajemnicza gra twórców Ghost of Tsushima. Wyciekł spory fragment gameplayu

Gry
2753V
Prophecy to tajemnicza gra twórców Ghost of Tsushima. Wyciekł spory fragment gameplayu
Iza Łęcka | 21.07.2020, 07:00

Sucker Punch Productions przed Ghost of Tsushima pracowało nad kilkoma koncepcjami i najwidoczniej jedną z nich było Prophecy. Wyciekł gameplay z prawdopodobnie anulowanej produkcji, który ujawnia, jak mogła wyglądać zupełnie inna gra twórców serii inFamous.

Sucker Punch Productions przez lata rozwijało serię inFamous, tymczasem w tym miesiącu deweloperzy zaskoczyli świat niesamowitym Ghost of Tsushima. Przed wybraniem się do krainy samurajów deweloperzy musieli sporo eksperymentować - ostatnio wspominaliśmy o pomyśle stworzenia gry w świecie piratów. Trudno powiedzieć czy tym projektem miało być właśnie Prophecy (w przytoczonej wypowiedzi wspomniano również o historii z "Trzej Muszkieterowie" czy filmie "Rob Roy") , ale gameplay z tej gry właśnie wyciekł do Sieci. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy nigdy nie ujawnili produkcji, gdyż najpewniej koncepcja przegrała z przygodą samuraja Jina. Prophecy jeszcze bardziej przypomina serię Assassin’s Creed i możemy przypuszczać, że właśnie ten aspekt stał się powodem do odłożenia projektu na półkę i rozwijania historii w Cuszimie.

Twórcy jednak przygotowali duży kawałek kodu, który przy odpowiednim rozbudowaniu i dopieszczeniu mógłby okazać się ciekawym, nowym IP na next-genowej konsoli Sony. Prophecy jest kolejnym dowodem, że Sucker Punch Productions po inFamous: Second Son nie zamierzało powrócić do tej marki, a planowali zapewnić coś nowego.

Gracie w Ghost of Tsushimę? Sprawdźcie nasz poradnik.

Źródło: https://sp1st.com/videos/sucker-punch-cancelled-game-prophecy-gameplay-surfaces

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper