Sonic cały czas gorącym tematem. Szef marki zapewnia, że SEGA chce zająć się grami z Jeżem w 2D i 3D

Gry
720V
Sonic cały czas gorącym tematem. Szef marki zapewnia, że SEGA chce zająć się grami z Jeżem w 2D i 3D
Kajetan Węsierski | 18.07.2020, 14:30

Świetna informacja dla wszystkich fanów produkcji z Niebieskim Jeżem! SEGA cały czas ma mnóstwo planów w kontekście rozwoju marki w segmencie gier wideo. 

Sonic, pomimo prawie trzydziestu lat na karku (co, swoją drogą, będziemy mogli świętować w przyszłym roku), wciąż jest niezwykle gorącym towarem. Gry z serii sprzedają się świetnie, a w innych segmentach popkultury wcale nie wypada to gorzej

Nic więc dziwnego, że SEGA zamierza dalej rozwijać uniwersum. Szef Sonic Team, Takashi Iizuka zdradził niedawno, że wydawcy mają w planach rozwijać nie tylko produkcje 2D z Superszybkim Jeżem, ale także te trójwymiarowe! Choć typ rozgrywki znacznie różni się w obu typach, to już raz udowodniono, że można to świetnie połączyć. 

Miało to miejsce przy okazji Sonic Generations, które ukazało się w 2011 roku - z okazji 20-lecia marki. Z tego względu, przez pryzmat wypowiedzi CEO Sonic Team, fani zaczęli spekulować, że być może już w przyszłym roku dostaniemy sequel świetnie przyjętej produkcji.

Cóż, osobiście bym nie pogardził, albowiem gra doskonale udowodniła, że można połączyć ze sobą gry z Jeżem, które rozgrywane są z różnych perspektyw. Z biegiem czasu na pewno będzie pojawiało się coraz więcej informacji na ten temat i pozostaje nam się jedynie cieszyć. Miejmy nadzieję, że rozwój marki będzie szedł w dobrym kierunku

Źródło: https://nintendoeverything.com/sonic-team-boss-says-sega-wants-to-take-good-care-of-both-2d-and-3d-sonic/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper